logo

26.-27. oktoober 2018 Tallinna Lauluväljak

Kolmanda Silma Festival

Kõik on omavahel seotud!

Festivali moderaator on laulja ja helirändur Lea Dali Lion.

26.-27. oktoobril on Tallinna Lauluväljakule oodatud kõik alternatiivravi- ja maagiahuvilised, sest aset leiab järjekorranumbrilt teine Kolmanda Silma Festival. Alternatiivse maailmakäsitluse suursündmus kannab endas mõtet, et kõik maailmas on omavahel seotud, isegi siis, kui me kõigest teadlikud pole või kõigesse ei usu. Festivali piletihind on taskukohane igaühele ning võimaldab ühe sissepääsutasu eest kahel päeval kuulata kümneid põnevaid loenguid, osaleda erinevates töötubades ning osta esoteerika- ja tervisekaupa.

Me kõik otsime siin elus oma õiget teed ja vastuseid, mis aitaks paremini ja õnnelikumalt elada. Kuidas olla tervem, edukam ja õnnelikum - sellel teemal oskavad väga erinevad eksperdid nõu anda. Ometigi on kõik need nõuanded väärtusetud, kui inimene ise ei tunne ära, mida ta oma teekonnal vajab ja mis talle jõudu annab. Tihti on meie valede valikute põhjuseks teadmatus. Kolmanda Silma Festivali eesmärk on tuua kahe päeva jooksul paljude inimesteni väga erinevaid teadmisi ja kogemusi, panna kaasa mõtlema ja ära tundma seda kanalit, meetodit või vahendit, mis ta hingele, kehale ja vaimule kõige enam meeldib. Kõik festivalil esinejad on oma ala tunnustatud tegijad, kelle personaalne vastuvõtt või loengu külastamine võib maksta kordades rohkem kui kahepäevane rikkaliku programmiga festivalipilet.

Kahe päeva jooksul näeb laval ja kõrvalsaalides palju põnevaid ja mõnes mõttes erineva maailmavaatega esinejaid, kes räägivad asjadest, millesse nad usuvad ja mis nende maailmas imelist või tervendavat mõju avaldavad. Esinejate ampluaa on sedavõrd lai – maagidest hingeterapeutideni, et igaüks leiab kindlasti põnevaid loenguid ja õpitubasid. Festivali oluliseks osaks on ka suur estoteerikalaat ja terviseturg, kust leiab palju erinevaid pakkumisi väekividest ravimtaimede ja tarkade raamatuteni. Muuhulgas esitlevad mitu festivali peaesinejat oma trükisooja raamatut. Lisaks saab soovi korral kogeda erinevaid rituaale ja ravimeetodeid ning küsida personaalset nõu nii astroloogide, terapeutide, hüpnotisööride, tarokaartide panijate kui ravitsejate käest. Festivalipilet kehtib mõlemal päeva ning pealavalt käib kahe päeva jooksul läbi ligi 20 esinejat. Sellele lisaks toimuvad tasuta õpitoad ja seminarid väiksemates ruumides, kokku üle 40 esineja.

Uksed avatakse 30 min enne programmi algust.

Reede (Maagiapäev)


PEASAAL (II korrus)


15.00 Evald Piirisild toob vaatajateni unustamatu vaatemängu festivali avamise puhul. (Selgeltnägijate Tuleproov 2018)

15.30 Toomas Piik, Reiki energia vahendaja, energeetiline tervendaja – “19 sekundiga kõikide soovide täitumiseni”. (Selgeltnägijate Tuleproov 2018)

16.00 Teresa Mängel räägib teemal “Druiidide maagia saladused”, kuidas me tegelikult ei vanane, vaid meie rakkude uuenemine aeglustub, kuid seda saab muuta. Teresa tutvustab ka meditatsiooni Pühade tammede hiies koos druiididega, mis on ülivõimas, hingele kaunis ning pehme.

17.30 Heli Ayera, valge šamaan-tervendaja ja Avaloni preestrinna jagab teadmisi füüsilise, vaimse ja mentaalkeha koostoimimisest seminaris “Kuidas hoida ennast energeetiliselt tervena?”. Räägime sellest, kuidas saavad alguse haigused, mis mõjutab nende käivitumist, kuidas haigustest vabaneda või leevendada haiguste kulgu. (Selgeltnägijate Tuleproov 2018)

18.30 Nõid-teadja Helve Põltsamaalt esitluse teema on “Inimeseks olemise võlu ja valu”. Mida see üldse tähendab – olla inimene? Saates “Selgeltnägijate tuleproov” 2017. aastal teiseks jäänud nõid Helve annab nippe ja nõuandeid, kuidas elada õnnelikult ja terviklikult, täites siin ilmas enda eesmärki.


KOHVIKUSAAL (I korrus parempoolne tiib)

15.30 Ravitseja Rutt Reits “Ühe ravitseja lood”. Rutt jagab oma kogemusi ja imelisi lugusid tervenemistest, mida ta on näinud oma pika ravitsejatee jooksul. (Selgeltnägijate Tuleproov 2018)

16.15 Hing Fekeli ehk Cerli Sarv räägib inimesest kui sensitiivist – “Ole enda sisemaailma avastaja”. Saame teada, kuidas avastada enda sisemaailm, kuidas olla ise enda teejuht hingemaailma, ennast kuulata ja ravida. (Selgeltnägijate Tuleproov 2018)

17.00 Valguskanaldaja Helve Pärna “Ilu kui kõrgsageduse kiirtee”. Ära raiska aega madalsageduses, vaid leia üles valgus, võta see vastu ning liigu kõrgsagedusse. Teeme ka ühise meditatsiooni, kuidas transformeeruda kõrgsagedusse.

18.00 Terje Möldri räägib inglitest: “Inglid meie elus”. Elu võib olla mõnikord raske, aga sa ei ole üksi selles kõiges. Sinuga on palju Ingleid, kes on pühendunud sind aitama ja nende armastus sinu vastu on lakkamatu ja tingimusteta. (Selgeltnägijate Tuleproov 2018)
19.00-20.00 Parapsühholoog ja tunnetaja Rein Järvi ning tervendaja Riina Valgus tegelevad emotsioonide tervendamise ja karmaga ning aitavad ravida hingetraumasid. Reinu ja Riina tunniajaline õpituba õpetab inimesi iseendaga tegelema, leidma probleemide põhjusi ja omandama lihtsamaid selgeltnägemise oskusi. Laupäeval on Rein ja Riina kohal 1.korrusel oma lauaga, et anda personaalseid konsultatsioone.


SEMINARISAAL (I korrus parempoolne tiib)

15.30 Šamaanirännaku (2 tundi) viib läbi Evald Piirisild. KOHAD TÄIS!

Eelregistreerimine 26.10 14.30-14.50 kohapeal või VIP-piletiga eelnevalt aadressil info@kolmandasilmafestival.ee.

17.30 “Õnnelikkuse valem” – Lektor on Kanadas diplomeeritud Kvant-Biotagasiside Terapeut Ülle Toomeoja, kes jagab oma teadmisi kvantfüüsikal (võngetel ehk võnkesagedustel) põhinevast meditsiinist, mantratest, šamanistlikest praktikatest ja võimsamatest ravimtaimedest.

18.30 Šamaanirännaku (2 tundi) viib läbi Evald Piirisild.

Eelregistreerimine 26.10 14.30-14.50 kohapeal või VIP-piletiga eelnevalt aadressil info@kolmandasilmafestival.ee.

TÖÖTUBA (II korrus vasakpoolne tiib)

16.00-18.00Maag Liina Velsker viib läbi maagiliste murenukkude töötuba. See on iidne tarkus, mida tunti juba üle 1000 aasta tagasi maiade kultuuris. Lahenda maagi juhendamisel ise vähemalt üks mure enda elus, pannes selle enda meisterdatud nuku sisse.
Eelregistreerimine 26.10 14.30-14.50 kohapeal või VIP-piletiga eelnevalt aadressil info@kolmandasilmafestival.ee.

Laupäev (Alternatiivravi päev)


PEASAAL (II korrus)

10.30 Astroloog Triin Tobberi esitluse teema on “Selle elu ülesanne sünnikaardis”. Astroloogilises sünnikaardis on peidus selle elu suurim õppetund, mille teadvustamine aitab meil teha targemaid valikuid. Keskendume kuusõlmedele, mis annavad aimu minevikumustritest ja samas pakuvad lahendust.

11.30 Janno Seeder “Feng shui ja reisimine”. Kogemus, mida saadakse läbi reisimise, on unikaalne ja rikastav. Janno Seeder räägib läbi feng shui prisma, miks reisida ja kuidas see mõjub sinu sisemaailmale.

12.30 Maire Taska “Mida tuleb näitama sümptom?” On teada, et paljud haigused on psühhosomaatilised ja konstellatsioon otsib põhjust, miks haigus tekib. Kui me leiame põhjuse, muutub ka sisemine alateadlik protsess ja algab tervenemine. Tihti on haigus seotud ka esivanematega ja kui süsteemis on rike, saabub haigus kui lahendus.
Loengule järgneb praktiline konstellatsiooni õppetund kl 14.00 Kohvikusaalis.

14.00 Hüpnotisöörid Maris ja Siim “Ülemõtlemise ohud” – Kuidas lõpetada ülemõtlemine ja võtta elu enda kontrolli alla? Hüpnotisöörid annavad juhiseid, kuidas ülemõtlemist kinni panna.

16.00 Ingvar Luhaäär “Mis on bioenergeetika ja milleks see hea on?” – Mis vahet on psühhotehnikal ja maagial: mitte mingisugust! Maagia on psühhotehnika ja psühhotehnika on maagia, vahet ei ole. Üks tänapäeva psühholoogia populaarseid suundi NLP, neurolingvistiline programmeerimine, isegi tunnistab ausalt, et paljud nende tõhusad psühhotehnikad on võetud vanast maagiast.

17.00 Kaur Vollmann “Kodu ja elu hea energia” – Kuidas hästi elada ja millele elus tähelepanu pöörata. Kaur Vollmann on tunnustatud geobioloog, kes usub, et kõik algab kodust – tervis, isiklik areng, harmooniline suhe, õnn, küllus.

19.00 Festivali lõpuriitus Riitust viivad läbi Lea Dali Lion ja Evald Piirisild.


KOHVIKUSAAL (I korrus parempoolne tiib)

10.15 Hüpnotisöör Ants Rootslane: “Vanematega igavesti seotud” – Hüpnotisöör Ants räägib hüpnoosi ja konstellatsiooni parimatest külgedest ning vanemate aksepteerimise tähtsusest oma elus. Kes on oma ema ja isaga rahu leidnud, võib julgelt elule vastu seista – ükskõik, kui raskes olukorras see inimene end leiab, selle läbimiseks vajalik jõud on tal olemas!

11.00 Geobioloog Kalju Paldis: “Vaimud meie ümber ja meie elulistes kehades”. Osad meist lahkunutena jäävad siia maailma eksiteerima vaimukehaga. Nende maailm ei ole eriti rõõmustav, pigem kurb ja kurnav. Sellisega kokku puutudes tõuseb küsimus: kuidas ennast aidata selliste juhtumiste puhul?

13.00 Grupihüpnoos “Ma olen väärtuslik” – läbi viivad hüpnotisööride Marise ja Siimu poolt koolitatud terapeudid.

14.00 Konstellöör Maire Taska praktiline konstellatsiooni õppetund (30 min)

15.00Leili Roode loeng “Vibratsiooniline tervendus”

16.00-19.00 Astroloogide Liidu liikmete konsultatsioonid – Margot Veidemann, Kristelle Sööt-Kajo, Katrin Juurvee, Irene Maandi, Triin Tobber ja Olav Närep.


SEMINARISAAL (I korrus parempoolne tiib)

10.00Agnes Karlson, konstellöör-koolitaja – “Mis on konstellatsioon ja kuidas konstellatsioonide abil end edasi arendada ja aidata saab?”

11.00 Epp Veski tutvustab bioresonantsteraapiat

12.00 Helbe Pettai, joogatreener: Hingamise workshop

13.00 Astroloog Taimi Uuesoo – “Inimese sünnikaart kui sugupuu või geenikaart?”

14.00 Kaia-Liisa Reinut, kristalliekspert ja tervendaja – “Kuidas uued energiad meid mõjutavad ja kuidas nendega toime tulla?” Kindlasti oled märganud, et midagi on justnagu toimumas ja et elu pole enam endine. See avaldub nii aja kiiremas liikumises, meie füüsilistes kehades ning kõige rohkem meie emotsionaases seisundis ja suhetes. Miks ja kuidas see just nii on ja kuidas sellega toime tulla, sellest kõigest juba loengul.

15.00 Ravitseja Juta Tani “Ayurveda stiilis toitumise põhimõtted”. Ayurveda on kõige vanem teadaolev tervise hoolekande süsteem maailmas. See on teadmine, kuidas elada õnnelikult ja tervislikult. Enamus tervise probleeme on seotud vale dieediga, ebaregulaarse toitumisega ja mitte tervisliku toidu söömisega.

16.00 Maris Saare ja Siim Sildoja raamatu „Elu muutev hüpnoos“ ESITLUS

17.00 Ants Grossi ja Jane Toomla loeng: “Toidust loobumine”

18.00 Dr. V. Viljasoo töötuba „Pendlipraktika – bioinformaatika“. Elu on täis meeldivaid ja huvitavaid teadmisi, samas on osa nendest meile tähtsusetud ja isegi ohtlikud. Teema on eriti ajakohane nüüdisaegsel infoajastul, mil peale teabeleviallikate on oluline teha just isiklikult ainuõigeid otsuseid ja valikuid. Eluliselt tähtis on osata jääda iseendaks ja järgida peale sisetunde ka erapooletu infovälja sõnumeid. Eelregistreerimine 27.10 hommikul kohapeal või VIP-piletiga eelnevalt aadressil info@kolmandasilmafestival.ee.


TÖÖTUBA (II korrus vasakpoolne tiib)

12.00-16.00Jaanika Malinski Maagilise reiki seansid (30 min). Eelregistreerimine 27.10 hommikul kohapeal või VIP-piletiga eelnevalt aadressil info@kolmandasilmafestival.ee.

16.00-18.00Maag Liina Velsker viib läbi maagiliste murenukkude töötuba. See on iidne tarkus, mida tunti juba üle 1000 aasta tagasi maiade kultuuris. Lahenda maagi juhendamisel ise vähemalt üks mure enda elus, pannes selle enda meisterdatud nuku sisse. Eelregistreerimine 27.10 hommikul kohapeal või VIP-piletiga eelnevalt aadressil info@kolmandasilmafestival.ee.

Turuala

Info kauplejate kohta lisatakse sündmuse lähenedes

Oma toodete, loengute või teenuste pakkumise soovi korral palun võtta ühendust info@kolmandasilmafestival.ee.

Piletid

Pilet tasub kindlasti osta eelmüügist, sest nii on see kuni kolmandiku võrra soodsam.

Festivali 2-päeva piletid maksavad Piletilevis alates 18.50 € ning võimaldavad kuulata kõiki pealava esinejaid, osaleda vaba koha olemasolul töötubades ja väikese saali loengutel ning külastada esoteerikalaata ja terviseturgu. Kohapeal ostes on pilet 22€, õpilasele/pensionärile 20€.

Praegu on müügis ka veel VIP-pääsmed, mida levitatakse piiratud koguses eelmüügis ning kohapeal. Kohapeal maksab VIP- pääse 45€ (eelmüügis 40.50).  See tagab istekoha igale loengule ning eelisregistreerimise töötubadesse.

Kontakt

Festivali korraldavad All Media Eesti AS, Buduaar Meedia OÜ ja Kolmanda Silma Festival OÜ.

Uksed avatakse reedel kell 14.30 ja laupäeval kell 9.30

Kuna laululava on remondis, asub külastajate tasuta autoparkla all Mere väravas või üleval Lasnamäe väravas. Festivali korraldaja jätab õiguse teha kavas muudatusi.